10. játéknap - 2020. február 9. (vasárnap)
09:00
ABC
-
Dream Eagle
"D"
09:35
Rózsaszín Párducok
-
Dühöngő Hintalovak
"D"
10:10
Derekegyház
-
Fiorello
"C"
10:45
Jóbarátok - Csongrád
-
Jó az X
"B"
11:20
Heten, mint a Gonoszok
-
Sporik
"C"
11:55
Szegvár
-
Fábiáni Elit alakulat
"C"
12:30
Belvárosi Favágók
-
Jó az X
"B"
13:05
Autocheck Center
-
Next Group
"A"
13:40
Orosházi Gépi Földmunkák
-
Bella Bau
"A"
14:15
Old Boys Delelő Söröző
-
Favorit
"A"
15:00
The Team
-
Yee-Lo Pizzéria
"B"
15:35
Orosházi Gépi Földmunkák
-
Józsa és Magyar Légtechnika
"A"
16:15
Yee-Lo Pizzéria
-
Dream Team
"B"
9. játéknap - 2020. február 2. (vasárnap)
12:30
Horváth Légtechnika
-
Yee-Lo Pizzéria
"B"
13:05
Senior Spanyol
-
The Team
"B"
13:40
Jóbarátok - Csongrád
-
Dream Team
"B"
14:15
Mortez
-
Yee-Lo Pizzéria
"B"
15:00
Horváth Légtechnika
-
Jó az X
"B"
15:35
Senior Spanyol
-
Jóbarátok - Csongrád
"B"
16:15
Belvárosi Favágók
-
The Team
"B"
16:50
Next Group
-
Bella Bau
"A"
17:25
Dream Team
-
Jóbarátok
"B"
18:00
Favorit
-
BeerBetyárok
"A"
18:35
Old Boys Delelő Söröző
-
Mindszent
"A"
19:10
Autocheck Center
-
BeerBetyárok
"A"
8. játéknap - 2020. január 26. (vasárnap)
09:00
Bajnokok
-
Black Jack
"D"
09:35
Jó az X
-
Mortez
"B"
10:10
Belvárosi Favágók
-
Horváth Légtechnika
"B"
10:45
Jóbarátok
-
Yee-Lo Pizzéria
"B"
11:20
Horváth Légtechnika
-
Senior Spanyol
"B"
12:30
Jóbarátok
-
Senior Spanyol
"B"
13:05
Mindszent
-
Favorit
"A"
13:40
Autocheck Center
-
Józsa és Magyar Légtechnika
"A"
15:00
BeerBetyárok
-
Józsa és Magyar Légtechnika
"A"
15:35
Bella Bau
-
Mindszent
"A"
16:15
Autocheck Center
-
Orosházi Gépi Földmunkák
"A"
7. játéknap - 2020. január 25. (szombat)
11:55
Dream Eagle
-
Hungerit
"D"
12:30
ABC
-
Dühöngő Hintalovak
"D"
13:05
Hungerit I.
-
Black Jack
"D"
13:40
Rózsaszín Párducok
-
Hungerit
"D"
14:15
ABC
-
Hungerit I.
"D"
15:00
Eperjesi VK
-
Heten, mint a Gonoszok
"C"
15:35
Derekegyház
-
Szegvár
"C"
16:15
Fiorello
-
Heten, mint a Gonoszok
"C"
16:50
Kan-Ászok
-
Eperjesi VK
"C"
17:25
Fábiáni Elit alakulat
-
Fiorello
"C"
18:00
Sporik
-
Szegvár
"C"
18:35
Derekegyház
-
Kan-Ászok
"C"
19:10
Fábiáni Elit alakulat
-
Sporik
"C"
6. játéknap - 2020. január 19. (vasárnap)
09:00
Dream Eagle
-
Black Jack
"D"
09:35
Dühöngő Hintalovak
-
Hungerit I.
"D"
10:10
Sporik
-
Eperjesi VK
"C"
10:45
Dühöngő Hintalovak
-
Bajnokok
"D"
11:20
Derekegyház
-
Eperjesi VK
"C"
11:55
Szegvár
-
Old Tigers
"C"
12:30
The Team
-
Jóbarátok
"B"
13:05
Heten, mint a Gonoszok
-
Fábiáni Elit alakulat
"C"
13:40
Jó az X
-
Jóbarátok
"B"
14:15
Favorit
-
Orosházi Gépi Földmunkák
"A"
15:00
Józsa és Magyar Légtechnika
-
Mindszent
"A"
15:35
Old Boys Delelő Söröző
-
Orosházi Gépi Földmunkák
"A"
16:15
Favorit
-
Next Group
"A"
16:50
BeerBetyárok
-
Bella Bau
"A"
17:25
Józsa és Magyar Légtechnika
-
Old Boys Delelő Söröző
"A"
18:00
Autocheck Center
-
Bella Bau
"A"
18:35
BeerBetyárok
-
Next Group
"A"
5. játéknap - 2020. január 18. (szombat)
14:15
Dream Eagle
-
Rózsaszín Párducok
"D"
15:00
Heten, mint a Gonoszok
-
Kan-Ászok
"C"
15:35
Rózsaszín Párducok
-
Bajnokok
"D"
16:15
Kan-Ászok
-
Szegvár
"C"
16:50
Dream Team
-
Mortez
"B"
17:25
Black Jack
-
Hungerit
"D"
18:00
Belvárosi Favágók
-
Mortez
"B"
18:35
Jó az X
-
The Team
"B"
19:10
Belvárosi Favágók
-
Dream Team
"B"
4. játéknap - 2020. január 12. (vasárnap)
09:00
Relax
-
Black Jack
"D"
09:35
Derekegyház
-
Old Tigers
"C"
10:10
Sporik
-
Fiorello
"C"
10:45
Bajnokok
-
Dream Eagle
"D"
11:20
Old Tigers
-
Sporik
"C"
11:55
Belvárosi Favágók
-
Senior Spanyol
"B"
12:30
Jó az X
-
Dream Team
"B"
13:05
Horváth Légtechnika
-
Jóbarátok - Csongrád
"B"
13:40
Mortez
-
Senior Spanyol
"B"
14:15
The Team
-
Horváth Légtechnika
"B"
15:00
Jóbarátok - Csongrád
-
Mortez
"B"
15:35
Old Boys Delelő Söröző
-
BeerBetyárok
"A"
16:15
Autocheck Center
-
Favorit
"A"
16:50
Mindszent
-
Next Group
"A"
3. játéknap - 2020. január 5. (vasárnap)
09:35
Hungerit
-
Bajnokok
"D"
10:10
Dühöngő Hintalovak
-
Dream Eagle
"D"
10:45
Hungerit I.
-
Rózsaszín Párducok
"D"
11:20
Fábiáni Elit alakulat
-
Kan-Ászok
"C"
11:55
Fiorello
-
Eperjesi VK
"C"
11:55
Eperjesi VK
-
Old Tigers
"C"
12:30
ABC
-
Black Jack
"D"
12:31
Mortez
-
Horváth Légtechnika
"B"
13:05
Derekegyház
-
Heten, mint a Gonoszok
"C"
14:15
Szegvár
-
Heten, mint a Gonoszok
"C"
15:00
Jóbarátok
-
Jóbarátok - Csongrád
"B"
16:15
Belvárosi Favágók
-
Jóbarátok - Csongrád
"B"
16:50
Józsa és Magyar Légtechnika
-
Bella Bau
"A"
17:25
Jóbarátok
-
Horváth Légtechnika
"B"
18:00
Favorit
-
Józsa és Magyar Légtechnika
"A"
18:35
Next Group
-
Old Boys Delelő Söröző
"A"
19:10
Bella Bau
-
Favorit
"A"
2. játéknap - 2019. december 8. (vasárnap)
12:25
Hungerit
-
Hungerit I.
"D"
13:00
Old Tigers
-
Fábiáni Elit alakulat
"C"
13:40
Eperjesi VK
-
Szegvár
"C"
14:15
Old Tigers
-
Heten, mint a Gonoszok
"C"
14:50
ABC
-
Bajnokok
"D"
15:25
Eperjesi VK
-
Fábiáni Elit alakulat
"C"
16:05
Yee-Lo Pizzéria
-
Senior Spanyol
"B"
16:40
Orosházi Gépi Földmunkák
-
Next Group
"A"
17:15
The Team
-
Mortez
"B"
17:50
Autocheck Center
-
Mindszent
"A"
18:25
BeerBetyárok
-
Orosházi Gépi Földmunkák
"A"
19:00
Dream Team
-
The Team
"B"
1. játéknap - 2019. november 24. (vasárnap)
09:00
Hungerit
-
Dühöngő Hintalovak
"D"
09:35
Hungerit I.
-
Dream Eagle
"D"
10:10
Bajnokok
-
Relax
"D"
10:45
Black Jack
-
Rózsaszín Párducok
"D"
11:20
Sporik
-
Kan-Ászok
"C"
11:55
Fiorello
-
Old Tigers
"C"
12:30
ABC
-
Rózsaszín Párducok
"D"
13:05
Derekegyház
-
Sporik
"C"
13:40
Kan-Ászok
-
Old Tigers
"C"
15:00
Yee-Lo Pizzéria
-
Jó az X
"B"
15:35
Senior Spanyol
-
Dream Team
"B"
15:35
Belvárosi Favágók
-
Jóbarátok
"B"
16:50
Senior Spanyol
-
Jó az X
"B"
18:00
Autocheck Center
-
Old Boys Delelő Söröző
"A"
18:35
Mindszent
-
BeerBetyárok
"A"
fejlec